Dzień Strażaka 2021

Z okazji Święta Św. Floriana – patrona wszystkich strażaków przekazujemy wszystkim strażakom Oc serdeczne podziękowania za ofiarność i trud ponoszony w wypełnianiu swoich obowiązków oraz poświęcenie w ochronie zdrowia, życia i mienia ludzkiego naszych mieszkańców.

Życzmy bezpiecznej służby, zawsze szczęśliwych powrotów z akcji oraz nieustającej opieki Świętego Floriana dla Was i Waszych Rodzin. Niech podejmowane działania i służba drugiemu człowiekowi będą zawsze źródłem osobistej satysfakcji i społecznego uznania.

Zarząd OSP w Pisarowcach

Z uwagi na panujące obostrzenia epidemiologiczne w tym roku nie odbędą się uroczyste obchody w naszej jednostce. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich, serdecznie zapraszamy Druhny i Druhów oraz zachęcamy do wzięcia udziału w formie online w uroczystościach, które odbędą się we wtorek 4 maja 2021 r.: godz. 8.00 – msza święta w intencji strażaków oraz ich rodzin w Bazylice Katedralnej Św. Floriana na Warszawskiej Pradze
link do transmisji: https://youtu.be/RYIGabHcTk4