Kalendarze 2021

Informujemy, że podobnie jak w minionych latach przygotowaliśmy dla Państwa kalendarze strażackie na rok 2021. Rozprowadzanie kalendarzy odbędzie się w dniach 11-13.12.2020 i ma na celu promocję naszej jednostki oraz pozyskanie środków finansowych, które zostaną przeznaczone na cele statutowe.

Szczegółowy harmonogram:
-piątek 11.12. w godz. 16:00 do ok. 20.00 domy znajdujące się po stronie torów kolejowych (cała długość wsi)
-sobota 12.12. w godz. 15:00 do ok 19:00 domy znajdujące się po stronie Kościoła (część wsi od Kalawy do „Drogi Nowotanieckiej”)
-niedziela 13.12. w godz. 15:00 do ok 19:00 domy znajdujące się po stronie Kościoła (część wsi od Nowosielec do „Drogi Nowotanieckiej”)

Roznoszenie kalendarzy przez naszych strażaków odbywać się będzie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny. Druhowie będą mieli założone maski ochronne na twarz oraz nie będą wchodzili do wnętrza domów.

Darowizny otrzymane od mieszkańców zostaną przeznaczone na zakup sprzętu, umundurowania oraz remont i doposażenie strażnicy. Z góry dziękujemy za Państwa życzliwość i miłe przyjęcie podczas naszej wizyty w tym trudnym dla Nas wszystkich okresie.